home icon mail icon structure icon

Tikslus laikas

«  birželio 2024  »
PATKPŠS
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Apie mus

logo es parama

 

Projektas UAB "Autogama" darbo našumo ir konkurencinio pranašumo didinimas diegiant informacines technologijas

Plačiau>>

UAB „Autogama“ – transporto ir logistikos paslaugas teikianti kompanija, sėkmingai dirbanti Lietuvoje nuo 2005 metų. Tendencingai besiplečianti kompanija, per visus savo darbo metus išplėtė veiklos profilį, nuo ekspedicinių paslaugų tarptautiniais maršrutais, nuosavo transporto plėtros iki pilno logistikos paslaugų komplekso, statybinės technikos nuomos ir serviso paslaugų.

Kompanijos vertybės: kokybė; operatyvumas; lojalumas; atsakingumas; lankstumas; saugumas.

Įmonė, specializuojanti krovinių pervežimo srityje, per visus veiklos metus pasiekė tarptautinį partnerių pripažinimą Europoje. Kompanija su savo partneriais yra sukūrusi bendrą integruotą transporto tinklą, galintį patenkinti visus klientų poreikius, vežant krovinius visoje Europoje, Skandinavijos bei NVS šalyse.

Mūsų transporto priemonės atitinka aukščiausius reikalavimus, o paslaugos visada teikiamos profesionaliai, operatyviai ir atsakingai. Krovinių pervežimai vykdomi pagal tarptautinio krovinių vežimo keliais sutarties (CMR) konvencijos sąlygas.

Ilgametė mūsų patirtis, kvalifikuota komanda, atsakingas požiūris į darbą, lanksti kainų politika, krovinio saugumo užtikrinimas ir priežiūra, visa tai, šiandieną leidžia mums pasiūlyti savo klientams kokybiškas paslaugas. Tikime, kad įmonės sėkmę lemia mūsų požiūris į darbą, orientavimasis į užsakovų poreikius.

Mes dirbame Jums - taupydami Jūsų brangų laiką, nuolat siekiame naujovių, tobulėjame, kad klientams galėtume pasiūlyti kuo palankesnes sąlygas bei garantuoti operatyvų, kokybišką ir užsakovų lūkesčius atitinkantį bendradarbiavimą.

Mūsų klientai žino, kad Jų krovinys mūsų rankose bus saugus ir tinkamai ekspedijuojamas.

Mes vertiname ilgalaikį, lojalų bendradarbiavimą bei džiaugiamės prisidėję prie klientų verslo sėkmės!