home icon mail icon structure icon

Tikslus laikas

«  liepos 2024  »
PATKPŠS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Pavojingi kroviniai (ADR)

Pavojingų krovinių gabenimas – viena iš mūsų teikiamų paslaugų. Pagal ADR (Europos sutartį dėl pavojingų krovinių tarptautinių gabenimų keliais) yra nustatytos devynios (pagal pavojingumo lygį skiriamos nuo 1 iki 9) pavojaus klasės. Kiekviena pavojaus klasė turi kriterijus, pagal kuriuos medžiagos yra priskiriamos vienai ar kitai klasei. Vežame visų, išskyrus 1-os - sprogiosios medžiagos ir 7-os – radioaktyviosios medžiagos, klasių ADR krovinius iš Europos į Baltijos šalis, Rusiją, Baltarusiją, Kazachstaną.

Pavojingų krovinių (ADR) grupei priskiriami kroviniai, kurie vežimo arba saugojimo metu gali tapti: susirgimų, apsinuodijimų, žmonių ir gyvulių apdegimų, sprogimo, gaisro priežastimi, taip pat sukelti kitų krovinių, riedmenų, statinių ir įrenginių gedimą, užteršti aplinką. Dėl šių priežasčių, pavojingų krovinių pervežimas ir saugojimas reikalauja aukščiausios kvalifikacijos, atitinkamų atsargumo priemonių laikymosi ir papildomo dėmesio visai darbų eigai.

 

Mūsų įmonės transportas atitinka reikalavimus, keliamus pavojingų krovinių vežimui. Vairuotojai turi pavojingų krovinių gabenimui reikalingus pažymėjimus, bei periodiškai lanko specialius kursus žinių ir įgūdžių atnaujinimui.

 

Pavojingų krovinių gabenimą atliekame kelių, jūrų, geležinkelių transportu ar multimodaliniu būdu. Tokių gabenimų metu suplanuojamas maršrutas, vykdoma krovinio judėjimo, perkrovimų kontrolė, atsižvelgiama į temperatūrinį režimą, pakavimo reikalavimus ir kt. Pavojingų krovinių transportavimo metu siūlome specialų draudimą. Turime sukaupę didelę patirtį įvairiausių pavojingų krovinių gabenimo srityje: nuo maisto  pramonės prekių iki statybinių medžiagų, cheminių medžiagų bei įvairių dujų.

 

Vietiniai ir tarptautiniai pavojingi  kroviniai vežami vadovaujantis Europos sutarties dėl pavojingų krovinių tarptautinių vežimų keliais (ADR) nuostatomis: http://www3.lrs.lt/pls/inter2/dokpaieska.showdoc_l?p_id=210873 

 

Jūsų patogumui mūsų puslapyje patalpinta pavojingų krovinių (ADR) klasifikacijos lentelė